REZERVOVANÝ – Veľkorysý 3 izbový byt v Považskej Bystrici – Rozkvet NA PREDAJ

Považská Bystrica, Slovensko

109 900 €

Typ nehnuteľnosti

Byt

Počet izieb

3

Parkovanie

Áno

Podlahová plocha

70 m2


Ponúkame vám na predaj veľkorysý 3 izbový byt v Považskej Bystrici – Rozkvet. Obrovská výhoda bytu pozostáva z možnosti individuálneho zariadenia alebo rekonštrukcie podľa vlastného uváženia (vieme zabezpečiť na mieru podľa požiadaviek záujemcu). Byt má podlahovú výmeru 70 m2, nachádza sa na 7 z 8 poschodí a voľný je okamžite po úhrade. Byt pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, obývacej izby spojenej veľkým stavebným otvorom s chodbou, detskej izby, spálne, kuchyne s balkónom, kúpeľne a samostatného WC. Byt prešiel pred časom čiastočnou rekonštrukciou, kedy boli samozrejme vymenené okná za plastové. Pred obytným domom je veľké parkovisko, ktoré poskytuje bezproblémové parkovanie v každom čase. Rovnako sa v tesnej blízkosti nachádza aj detské ihrisko. Základná škola je v blízkosti. Obytný dom je zateplený a má už hliníkové vstupné dvere.

Orientácia bytu – spálňa a detská izba sú na východnú stranu a obývačka s kuchyňou sú na západnú stranu. V prípade záujmu zariadenie bytu, ktoré je na fotografiách zostane v byte. K bytu prislúcha samozrejme pivnica.

Cena bytu je 109 900 €

Pre viac informácii, alebo pre termín obhliadky volajte 0948 420 300 – Ing. Monika Nimohajová

V prípade záujmu samozrejme sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností.