NA PREDAJ 4-izbový rodinný dom s terasou BITAROVÁ

Bitarová, Slovensko

Cena na vyžiadanie

Typ nehnuteľnosti

Rodinný dom

Počet izieb

4

Parkovanie

Áno

Podlahová plocha

107,00 m2


Bývajte v blízkosti mesta a zároveň obklopení krásnou prírodou Žilinskej kotliny a Bitarovského potoka.

Ponúkame vám na predaj lukratívny, murovaný 4- izbový bungalov s dvomi kúpeľňami, technickou miestnosťou a práčovňou, s takmer nulovou spotrebou energie. Dom spĺňa všetky podmienky nízko nákladového bývania. Samozrejmosťou je podlahové vykurovanie, veľké a vzdušné okná s trojsklom, kvalitným kovaním a prípravou na exteriérové žalúzie, ktoré vieme dodať v prípade záujmu. Tento krásny bungalov je vybudovaný na pozemku s rozlohou takmer 635 m² a budúcemu vlastníkovi ponúka úžitkovú plochu o veľkosti 107 m² a vonkajšiu terasu o veľkosti 32,5 m². Pozemok je oplotený s posuvnou bránou, prístreškom pre auto (7 x 7 m) a položeným kobercom so systémom zavlažovania, ktoré bude využívať retenčnú nádrž na dažďovú vodu. Ako veľký bonus, bungalov má krb s krbovou vložkou navrhnutými tak, aby vytvorili útulné posedenie, kde si môžete oddýchnuť po náročných dňoch.

Dom je vyhotovený v stave štandard: podlahy, interiérové dvere, obklad, dlažba, sanita, vypínače bez svietidiel v interiéri, v exteriéri namontované svietidlá a videovrátnik.

Dom je situovaný vo výbornej lokalite len pár kilometrov od krajského mesta Žilina. Lokalita Bitarová sa vyznačuje veľmi dobrou dopravnou dostupnosťou, ako aj rozsiahlou občianskou vybavenosťou. V Bitarovej sa nachádza materská škola, základná škola s materskou školou Hôrky, obecný úrad, knižnica, folklórna spevácka skupina, či drotársky alebo včelársky krúžok a taktiež aj potraviny. Čiže všetko máte na skok.

Pozemok je ideálne situovaný pre milovníkov turistiky či prechádzok v prírode. Neďaleko sa nachádza hrad Hričov a Lietava, skalné kamenné dvojkreslo či náučný chodník v Súľovských skalách. Lokalita ponúka široké možnosti pre rodiny s deťmi, športovcov alebo ľudí, ktorí jednoducho hľadajú miesto pre oddych, pokoj a načerpanie nových síl.

Dom čaká na nového majiteľa a v priebehu mája prebehne kolaudačné konanie.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky na čísle 0948 990 110 alebo 0948 420 300, prípadne na osobnom stretnutí.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a dohodnite si obhliadku tejto nehnuteľnosti.

  • Laminátové podlahy
  • Terasa a prístrešok pre dve autá
  • Sanita, obklad, dlažby
  • Interiérové dvere
  • Záhrada a zavlažovanie