Veľkorysý retail priestor na PREDAJ v lukratívnej polyfunkcii Treepark Residence

Čadca, Slovensko

Na vyžiadanie

Typ nehnuteľnosti

Retail priestor

Počet miestností

4

Parkovanie

Áno

Podlahová plocha

135,40 m2


Hľadáte nové obchodné alebo administratívne priestory v okolí Čadce?

Polyfunkčná budova na Hviezdoslavovej ulici v Čadci sa stane výraznou tvárou danej lokality. Táto novostavba, ktorá vzniká na pozemku starej schátranej budovy vyrastie do výšky troch podlaží a ponúkne prispôsobiteľné moderné bytové aj kancelárske priestory. Treepark Residence disponuje okrem štandardného vybavenia aj vlastnými parkovacími miestami a zeleňou dotvárajúcou charakter ulice. Dokončenie stavby je plánované v máji na 1. kvartál 2023 s požiadaním o kolaudáciu do konca roka 2022.

Open space retail priestor sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží (prízemí). Disponuje celkovou plochou 147,8 m2, z ktorej podlahová plocha predstavuje 135,4 m2 a plocha oboch terás 12,4 m2.

Open space priestor; v projekte Treepark Residence sa predáva vo vyhotovení holobyt, štandard alebo nadštandard:

  • Laminátová podlaha alebo keramická dlažba a obklad v betónovom dizajne až po stropov v kúpeľni a WC, sanita
  • Jednokrídlové plné alebo presklené dvere so zámkom osadené do zárubne vo farbe dverí
  • Hliníkové okná a balkónové dvere s izolačným trojskom, vnútorné PVC parapety
  • Exteriérové žalúzie s montážou na komplet s ovládaním prostredníctvom diaľkového ovládača
  • Vykurovanie a ohrev teplej vody je zabezpečené prostredníctvom plynového kotla. V miestnostiach je kúrenie zabezpečené podlahovým kúrením, v kúpeľniach rebríkovým radiátorom
  • Svetelné a zásuvkové obvody sú v každej miestnosti ukončené zásuvkami a spínačmi. Dátové rozvody na príjem TV signálnu a internetu. Domáci telefón.

K open space priestoru je možnosť dokúpiť parkovacie miesto.

Budúci majitelia budú mať k dispozícii materskú školu, základnú školu či dokonca základnú umeleckú školu. Potenciál lokality zvyšuje veľmi dobre zabezpečená zdravotná a sociálna starostlivosť, obchodné centrum, kultúra či športové ihriská a skatepark. Či potrebujte zájsť na nákup, do kina alebo zašportovať si, všade to Pokojné a krásne prostredie v časti Park s množstvom lyžiarskych stredísk a cyklotrás, znásobuje na exkluzivite celého projektu.

Čadcou vedú významné dopravné komunikácie na Moravu, do Sliezska a Poľska. Cestu železničnú trať Žilina – Ostrava, trať do Makova a za mestom aj trať do Poľska. Súčasťou územia sú aj tri tunely a viacero krásnych vysokých mostov, vrátane najvyššieho mosta na Slovensku – mosta Valy.

Príjemné prostredie, moderná architektúra, kvalitné materiály, precízne vyhotovenie a výborné dispozičné riešenia, to je náš TREEPARK RESIDENCE.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky na čísle 0948 990 110 / 0948 420 300 alebo na info@treeparkresidence.sk, prípadne na osobnom stretnutí.

  • Laminátové podlahy
  • Terasa
  • Možnosť na výber: holobyt, štandard, nadštandard
  • Príjemné prostredie

Ing. Monika Nimohajová

predajca