Priestranný 3-izbový byt na PREDAJ v lukratívnej polyfunkcii Treepark Residence

Čadca, Slovensko

Na vyžiadanie

Typ nehnuteľnosti

Byt

Počet izieb

3

Parkovanie

Áno

Podlahová plocha

67,30 m2


Hľadáte nové bývanie v okolí Čadce?

Polyfunkčná budova na Hviezdoslavovej ulici v Čadci sa stane výraznou tvárou danej lokality. Táto novostavba, ktorá vzniká na pozemku starej schátranej budovy vyrastie do výšky troch podlaží a ponúkne prispôsobiteľné moderné bytové aj kancelárske priestory. Treepark Residence disponuje okrem štandardného vybavenia aj vlastnými parkovacími miestami a zeleňou dotvárajúcou charakter ulice. Dokončenie stavby je plánované v máji na 1. kvartál 2023 s požiadaním o kolaudáciu do konca roka 2022.

3-izbový byt sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží. Disponuje celkovou plochou 76,3 m2, z ktorej podlahová plocha predstavuje 67,3 m2 a plocha balkóna 9 m2.

Dispozičné riešenie je veľmi praktické. 3-izbový byt pozostáva z otvoreného priestoru, kde je aj predpríprava pre kuchyňu, ktorá je spojená s presvetlenou obývacou miestnosťou so vstupom na veľkorysý balkón, ďalej je to izba, spálňa, samostatná kúpeľňa a WC.

Na svoje si príde každý kto má rád kvalitné veci a nadštandard. 3-izbový byt v projekte Treepark Residence sa predáva vo vyhotovení holobyt, štandard alebo nadštandard:

 • Laminátová podlaha v obytných miestnostiach, keramická dlažba a obklad v betónovom dizajne až po stropov v kúpeľni a WC, sanita
 • Jednokrídlové plné alebo presklené dvere so zámkom osadené do zárubne vo farbe dverí
 • PVC okná a balkónové dvere s izolačným trojskom, vnútorné PVC parapety
 • Terasy a balkóny – dlažba na terčoch
 • Exteriérové žalúzie s montážou na komplet s ovládaním prostredníctvom diaľkového ovládača
 • Vykurovanie a ohrev teplej vody je zabezpečené prostredníctvom plynového kotla. V obytných miestnostiach je kúrenie zabezpečené podlahovým kúrením, v kúpeľniach rebríkovým radiátorom
 • Svetelné a zásuvkové obvody sú v každej miestnosti ukončené zásuvkami a spínačmi. Dátové rozvody na príjem TV signálnu a internetu. Domáci telefón.

K 3-izbovému bytu je parkovacie miesto v cene.

Budúci majitelia budú mať k dispozícii materskú školu, základnú školu či dokonca základnú umeleckú školu. Potenciál lokality zvyšuje veľmi dobre zabezpečená zdravotná a sociálna starostlivosť, obchodné centrum, kultúra či športové ihriská a skatepark. Či potrebujte zájsť na nákup, do kina alebo zašportovať si, všade to Pokojné a krásne prostredie v časti Park s množstvom lyžiarskych stredísk a cyklotrás, znásobuje na exkluzivite celého projektu.

Čadcou vedú významné dopravné komunikácie na Moravu, do Sliezska a Poľska. Cestu železničnú trať Žilina – Ostrava, trať do Makova a za mestom aj trať do Poľska. Súčasťou územia sú aj tri tunely a viacero krásnych vysokých mostov, vrátane najvyššieho mosta na Slovensku – mosta Valy.

Príjemné prostredie, moderná architektúra, kvalitné materiály, precízne vyhotovenie a výborné dispozičné riešenia, to je náš TREEPARK RESIDENCE.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky na čísle 0948 990 110 / 0948 420 300 alebo na info@treeparkresidence.sk, prípadne na osobnom stretnutí.

 • Laminátové podlahy
 • Terasa
 • Možnosť na výber: holobyt, štandard, nadštandard
 • Príjemné prostredie