TRNOVÉ – radový dom so 70-95% sebestačnosťou na energiách, elektrickými žalúziami a zelenými strechami

Žilina-Trnové, Slovensko

Cena od 341 350,- EUR

Typ nehnuteľnosti

Rodinný dom

Počet izieb

5

Parkovanie

Áno

Podlahová plocha

142,61 m2


Hľadáte bývanie na slnečných lúkach vo veľmi žiadanej lokalite Trnové?

TAK BÝVAJTE V KRÁSNOM RADOVOM RODINNOM DOME NA SLNEČNÝCH POZEMKOCH VO VEĽKOSTI 280 M2
Radový dvojpodlažný rodinný dom o výmere podlahovej plochy 142,61 m2 bude mať rozsiahle terasy na 1. aj 2. nadzemnom podlaží s výmerami od 13,06 do 15,87 m2. Tento domček je vhodný aj pre viac člennú rodinu. Len obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálňou bude mať výmeru 36 m2. Na 1. nadzemnom podlaží sa okrem priestrannej kuchyne spojenej s jedálňou a obývačkou nachádza aj zádverie, schodisko, technická miestnosť, špajza, samostatné WC, izba alebo pracovňa. Celé 2. nadzemné podlažie bude riešené ako nočná alebo oddychová časť, ktorá je tvorená spálňou s vlastnou kúpeľnou, 2 izbami, samostatnou kúpeľňou a priestrannou chodbou. Ku komfortu nových majiteľov budú slúžiť veľkorysé terasy, na ktorých si budúci majitelia môžu vychutnať príjemný relax a večernú pohodu.
Rodinný dom bude v prípade záujmu odovzdávaný v stave holodom alebo vysokom nadštandarde.
Rodinný dom je ideálny pre záujemcov, ktorí hľadajú nadštandardný priestor, výbornú dostupnosť (7 km od centra mesta) a perspektívnu lokalitu s výbornou občianskou vybavenosťou. Čerešničkou na torte je vysoká miera súkromia a veľmi pokojné, bezpečné a tiché okolie a novovzniknutá rezidenčná zóna.

CENA domu začína od 341 350 €.

NAJVÄČŠÍM BENEFITOM projektu Trnky je 70 – 95 % SEBESTAČNOSŤ RODINNÝCH DOMOV NA ENERGIÁCH – výroba elektrickej energie pre rodinný dom bude zabezpečená cez fotovoltaickú elektráreň (FVE) umiestnenú na streche domu, ukladanú do batérie (základné vlastnosti LTO článkov – životnosť batériových článkov 25 000 – 35 000 cyklov, široký teplotný pracovný rozsah -50°C do +65°C , najbezpečnejšia batéria na trhu, vysoká stabilita, nehorľavá, nevýbušná, bez tekutých látok, jednoduchá údržba, výmena modulov za prevádzky).
Zabezpečenie financovania rodinného domu. V prípade potreby aj prefinancovanie pozemku.
Výhody pri financovaní bankou – nehnuteľnosť bude z veľkej časti sebestačná na energie – GREEN ENERGY.
Príprava okolia a pozemkov na výstavbu rodinných domov – kompletné inžinierske siete (vodovodná prípojka, splašková kanalizácia, plynová prípojka, NN prípojka), príprava na optiku, verejné osvetlenie napojené na osvetlenie obce, súkromná komunikácia, súkromný chodník z retenčnej dlažby, vnútro-areálová zeleň predeľujúca chodník a komunikáciu v šírke 1 m a zeleň okolo oplotenia v šírke 0,5 m, jednotné oplotenie a oporné múry z pohľadového betónu.

Vytvorenie novej rezidenčnej zóny, do ktorej bude vstup riešený hliníkovou bránou ovládanou cez ovládač alebo senzor v aute. Hliníková malá bránička a poštové schránky pre jednotlivé domy na začiatku súkromného chodníka.

Pre viac informácii o slnečných stavebných pozemkoch a rodinných domoch  nás kedykoľvek kontaktujte na tel.: 0948 990 110, prípadne e-mailom na trnky@constario.sk.

  • NAJVÄČŠÍM BENEFITOM projektu Trnky je 70 - 95 % SEBESTAČNOSŤ RODINNÝCH DOMOV NA ENERGIÁCH - výroba elektrickej energie pre rodinný dom bude zabezpečená cez fotovoltaickú elektráreň (FVE) umiestnenú na streche domu, ukladanú do batérie (základné vlastnosti LTO článkov – životnosť batériových článkov 25 000 – 35 000 cyklov, široký teplotný pracovný rozsah -50°C do +65°C  , najbezpečnejšia batéria na trhu, vysoká stabilita, nehorľavá, nevýbušná, bez tekutých látok, jednoduchá údržba, výmena modulov za prevádzky).
  • Zabezpečenie financovania rodinného domu. V prípade potreby aj prefinancovanie pozemku.
  • Výhody pri financovaní bankou – nehnuteľnosť bude z veľkej časti sebestačná na energie – GREEN ENERGY.
  • Príprava okolia a pozemkov na výstavbu rodinných domov – kompletné inžinierske siete (vodovodná prípojka, splašková kanalizácia, plynová prípojka, NN prípojka), príprava na optiku, verejné osvetlenie napojené na osvetlenie obce, súkromná komunikácia, súkromný chodník z retenčnej dlažby, vnútro-areálová zeleň predeľujúca chodník a komunikáciu v šírke 1 m a zeleň okolo oplotenia v šírke 0,5 m, jednotné oplotenie a oporné múry z pohľadového betónu.
  • Vytvorenie novej rezidenčnej zóny, do ktorej bude vstup riešený hliníkovou bránou ovládanou cez ovládač alebo senzor v aute. Hliníková malá bránička a poštové schránky pre jednotlivé domy na začiatku súkromného chodníka.