Vymeníme vašu starú nehnuteľnosť za novú JEDNODUCHO, BEZ RIZIKA a PODĽA VAŠICH PREDSTÁV.

Pomoc s predajom

Pomôžeme vám s predajom vašej starej nehnuteľnosti.

Garancia

Garantujeme predaj vašej starej nehnuteľnosti.

Bezpečnosť

Jednoducho a bez rizika zabezpečíme celý proces predaja.

O našej službe

Projekt 2DUBY Považská

V spolupráci s projektom 2DUBY Považská vám predstavujeme službu „Vymeň starý byt za nový a bývaj podľa svojich predstáv“, vďaka ktorej sa už viac nemusíte báť kúpiť novú nehnuteľnosť zo strachu, že tú starú nepredáte a nebudete tak mať peniaze na zaplatenie nového bývania v projekte 2DUBY Považská.

Vyberte si ktorýkoľvek byt v projekte 2DUBY Považská a vašu starú nehnuteľnosť vám pomôžeme výhodne, jednoducho a bez rizika predať.

Komplexný a profesionálny realitný servis

Zároveň vám poskytneme komplexný a profesionálny realitný servis a služby ako napríklad: profesionálne ohodnotenie nehnuteľnosti, prípravu nehnuteľnosti k predaju (homestaging), profesionálne fotografie či video. Pre klientov bude taktiež zabezpečené aj promovanie na všetkých významných realitných portáloch a sociálnych sieťach, ako aj komplexné právne a finančné poradenstvo. A to všetko za zvýhodnených podmienok.

Chcem vidieť nové voľné byty

Rastúce ceny energií a drahé rekonštrukcie

Bývanie v starých, nezrekonštruovaných, dokonca často nezateplených nehnuteľnostiach so sebou prináša zvýšené náklady na vykurovanie a chladenie, čo priamo ovplyvňuje rozpočet domácností. Oproti tomu sú byty v novostavbe 2DUBY Považská výrazne menej energeticky náročné (certifikát A0). Tieto predtým zanedbateľné rozdiely sa v dnešnej dobe rastúcich nákladov prejavujú čoraz viac. 

A navyše, pri novostavbe 2DUBY Považská odpadajú starosti s rekonštrukciou. Keďže je záruke, dochádza tak dlhú dobu k minimálnemu čerpaniu z fondu opráv. 

Klesajúca hodnota starých nehnuteľností

Vývoj realitného trhu za posledné obdobie naznačuje, že zostávať v staršej nehnuteľnosti sa okrem drahšej prevádzky nevyplatí. Starší byt každým rokom stráca na svojej atraktivite a tým pádom klesá aj jeho cena.  Pokiaľ ide o hodnotu i investičný potenciál, novostavby ho v súčasnosti výrazne prevyšujú. 

Experti z realitného prostredia v dohľadnom čase nepredpokladajú pokles cien nových bytov. Keď sa k tomu pridá inflácia, drahé energie, rastúce ceny stavebných materiálov aj práce, čas na kúpu nového nízkoenergetického bytu je preto práve teraz.

2DUBY plné ekológie, benefitov a bývaním s 1 % ÚROKOM a  40 ročným fixom

Okrem kvalitnej izolácie a zateplenia novostavby 2DUBY Považská ušetríte aj vďaka ďalším technológiám, ktoré väčšinou staré nehnuteľnosti neponúkajú. 2DUBY ponúkajú množstvo benefitov:

  • 1% úrok s fixáciou po celú dobu splácania hypotéky.
  • Zelené strechy s komunitnými záhradami a oddychovými zónami.
  • Fotovoltické panely na strechách bytových domov.
  • Nabíjacie stanice pre elektromobily.
  • Novovybudovaný park na ploche takmer 23 000 m2.
  • Veľkorysé balkóny a zelené predzáhradky s tieniacimi stenami a zelenými prístreškami v CENE bytu.
  • Odovzdaním bytu to nekončí a my sa o vás postaráme ako správca bytových domov.
Citlivé vnímanie potrieb klienta
Rýchly a bezstarostný proces rekonštrukcie
Financovanie prispôsobené na mieru

Čo vám zabezpečíme pri kúpe staršej nehnuteľnosti?

Každý projekt pre nás predstavuje jedinečnú príležitosť prekonať výzvy a vytvoriť útulné a funkčné bývanie pre našich klientov. Sme tu, aby sme zabezpečili, že každý krok v procese renovácie je vykonaný s najväčšou starostlivosťou a pozornosťou. Od hrubých prác až po drobné detaily interiéru, naši odborníci sa starajú o každý aspekt projektu.

Sme si vedomí, že obnovou týchto bytov môžeme nielen zmeniť ich vzhľad, ale aj zlepšiť životy ľudí, ktorí v nich budú žiť.

Neváhajte nás kontaktovať